Při nákupu nad 649 Kč doprava zdarma.

Šachový program Fritz 18 + doprava zdarma

Kód: 5668/DOW
2 079 Kč 1 718,18 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Fritz fascinuje šachový svět již 30 (!) let: vítězství nad mistry světa Garrym Kasparovem a Vladimirem Kramnikem, inovativní tréninkové metody pro amatéry i profesionály, 20 let internetového šachu na serveru Fritz, 10 integrovaných webových aplikací pro mobilní tréninky:

Fritz nabízí máte vše, co jako oddaný šachový nadšenec budete potřebovat.

Vyberte si variantu získání programu
DVD - doručíme Vám fyzické DVD pro instalaci
Download - během 24h obdržíte link ke stažení instalačního programu

Podrobné informace o programu naleznete níže v popisu.

Detailní informace

Chessbase: Download
Skladem (>5 ks) | 5668/DOW
Můžeme doručit do: 29.9.2022
2 079 Kč
1 718,18 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Fritz 18 vám nabízí možnost objevit nové já v oblasti hraní šachu. „Evolving Genius“ je naprosto inovativní tréninková metoda, se kterou se při hře proti Fritzovi naučíte víc než jen útočit. Budete překvapeni, co v sobě najdete! Proti Fritzovi nikdy nevyhrajete tak hezké hry!

Je to možné, protože Fritz 18 inteligentně organizuje svoji hru a provede vás hrou pomocí jemných tipů. Jakmile se Fritz dostane pod tlak, jako obránce bude preferovat varianty, které vám, útočící straně, poskytnou dobré šance na obětavost nebo jinou taktiku. To často umožňuje velkolepá útočná vítězství. Proti Fritz18 zvládnete ostré výhry, jaké za 40 let šachového programování nebyly možné.

Rozhodující otázka však zní: jak vytvoříte rozehry, ve kterých se pak vynořují útočné šance? Tiché poziční systémy vzácněji vedou k úspěchu, i když i zde se Fritzovi daří zakomponovat skryté chyby. Postupem času si vypěstujete cit pro to, jak dosáhnout pozice, ve kterých jsou ve vzduchu hrozby proti králi: naučíte se lépe útočit. Pro sebe, alespoň proti Fritzovi 18 jsem úplně změnil repertoár z 1.d4 na 1.e4. Abychom vám zkrátili tento proces učení, Fritz 18 obsahuje repertoár pro bílého, se kterým se můžete častěji dostat do perspektivních pozic.

Obecně v režimu „Evolving Genius“ na úrovni „Klubový hráč - Šachový obchod“ Fritz hraje zdrženlivě, ale přesto důrazně. Hry by neměly být příliš jednoduché. Přesto lze vyhrát velmi často. K tomu jsou výrazně vylepšeny jemné řady. Hlavní část hry si určujete sami, ale když čelíte protivětru, můžete si přivolat pomoc. Představte si E-Bike: podle toho, jak dobrý máte výkon, můžete zapnout podporu motoru, ale ten stále jezdí na kole. Příklady jemných rad od Fritze18: „Zaútoč na vedlejší figurku“, „Obsaďte silné políčko“, „Ohrozte kamaráda“, „Vyhrajte materiál“ atp. 

Vizuální hodnocení

Uživatelé se nás neustále ptají, zda by výkon motoru v nekonečné analýze nemohl poskytnout více informací než jen hlavní variace a hodnocení. Z tohoto důvodu Fritz18 nyní zobrazuje vizuální reprezentaci důležitých parametrů pozice:

Dobře a špatně umístěné kousky na barevné škále od červené (špatné) přes žlutou až po zelenou (dobrou). V tomto hodnocení je zahrnuta struktura pěšce a bezpečnost krále.
Aktivita a koordinace všech děl odstupňovaná v pěti úrovních.
Složitost a ostrost polohy odstupňovaná v šesti úrovních
Toto vizuální vyhodnocení je vypočteno pro aktuální pozici desky a je okamžitě dostupné pro jakýkoli pohyb v notaci kliknutím myši.

Nové funkce analýzy v okně motoru

Pokud motor analyzuje v režimu více variací, na začátku výpočtu jsou poskytnuty dodatečné informace, které poskytují vzrušující dodatečné poznatky:

Zjevné alternativy ve smyslu „Proč… nefunguje?“.
Zajímavá hrozba, pokud je přítomna.

Samozřejmě, dříve bylo také možné získat přístup k těmto informacím pomocí kvalifikované manipulace. Nyní se však aktivně nabízí a vede k dalším nápadům a možná ik lepšímu pochopení přítomných taktických motivů. Není to pro každého šálek čaje představit si v hlavě dlouhé variace motoru. Ve Fritz18 stačí podržet ukazatel myši nad pohybem ve variaci a příslušná pozice zůstane na hrací ploše, dokud myš neopustí oblast. 

Novinky ve FRITZ 18:

Inteligentní tipy: Fritz poskytuje jemné rady ve složitých pozicích
Vizuální hodnocení: struktura pěšce, bezpečnost krále, aktivita figurek a ostrost pozice
Nová šachovnice v technologii Direct2D se svěžím vzhledem a vylepšenou animací
Analýza nového enginu: Zajímavé hrozby, přitažlivé nápady a pokračování hry
Animované variace motoru: Intuitivní vizuální zobrazení nejlepšího pokračování
Vylepšené školení výpočtů, aby se vaše Elo rychle posílilo.
Silnější motor Fritz 18 od Franka Schneidera, optimalizovaný pro krátkodobou kontrolu


Požadavky:

Minimum: PC Intel i3 or i5 or Ryzen 3, 4 GB RAM, Windows 8.1 (32- or 64-Bit), DirectX11, graphic card with 512 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player and internet access. Recommended: PC Intel i7, i9 or Ryzen 7/9, 8 GB RAM, Windows 11 or 10 with 64-Bit, Windows Media Player, graphic card with 1 GB RAM, RTX graphic card for real time Raytrace board, DVD-ROM drive and internet access. For ChessBase ACCOUNT: Internet access and up-to-date browser, e.g. Chrome, Safari. Runs on Windows, OS X, iOS, Android and Linux.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šachové CD/DVD
Záruka: 2 roky

Fritz 16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.